Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
29-04-2019
СЕРЦЕ - ПІД КОНТРОЛЬ!

Обласний кардіодиспансер отримав нову систему холтерівського моніторування

19-04-2019
В Закарпатті лікуватимуть аритмії за євростандартами

Перші тестові оперативні втручання із застосуванням радіочастотної абляції проведено днями в Закарпатському обласному клінічному кардіологічному диспансері. 

20-07-2018
Хуст – перший районний центр України, де роблять коронарографію

Майже два десятки ангіографічних обстежень зроблено на новому обладнанні, що запрацювало днями в Хустській районній лікарні. 

06-07-2018
Тривають процедури торгів

Сьогодні в Ужгороді відбулися повторні конкурсні торги NCB № 3.1.3.1 і було розкритто тендерні пропозиції по комп’ютерній техніці для закладів охорони здоров’я та серверному обладнанню.У торгах взяли участь три фірми.

05-07-2018
Новий ангіограф рятує життя

Понад 300 оперативних втручань вже проведено на новому ангіографі в обласному кардіологічному диспансері в Ужгороді.

28-06-2018
Світовий банк та МОЗ розповіли про майбутнє проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”

26 червня в Американській торговельній палаті керівники Міжнародного банку реконструкції та розвитку та Міністерства охорони здоров’я презентували спільний інвестиційний проект і запросили до участі в майбутніх тендерах бізнес.

22-06-2018
Процедури торгів тривають

На черговому робочому засідання Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг департаменту охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, яке відбулося 22 червня, було розглянуто низку питань

12-06-2018
Бігом від інфаркту

    Понад чотири десятки медиків бігли сьогодні у центрі Ужгорода. Так лікарі особистим прикладом показали, що здоровий спосіб життя – найкраща, найдешевша і найдієвіша профілактика хвороб серцево-судинної системи.

04-06-2018
Закарпатська лікарська бригада екстреної медичної допомоги – переможець загальноукраїнських змагань

40 лікарських, фельдшерських, студентських, ветеранських та закордонних парамедичних бригад зібрало «Черкаські медичні ралі – 2018».

17-05-2018
Моніторувати, щоб ефективно співпрацювати

Закарпаття - перша область України, де експерти вивчали можливість співпраці між медиками та громадою 

09-05-2018
Закарпаття відвідали фахівці Світового банку

В рамках реалізації Проекту Світового Банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, Закарпаття відвідали фахівці Світового банку - економіст Світового банку Олена Дорошенко та консультант з координації у регіонах ГКПП Євгенія Матюшко.

17-04-2018
Тривають процедури торгів в рамках реалізації проекту Світового банку

 В Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по комп’ютерній техніці для закладів охорони здоров’я та серверному обладнанню для Центру обробки даних.

01-04-2018
В обласному кардіодиспансері Закарпаття опановують нове обладнання

8-10 операцій щодня в тестовому режимі на новому ангіографі! В Обласному кардіодиспансері опановують нове обладнання.

25-03-2018
Закарпаття звітувало на семінарі Світового банку про реалізацію проекту

19-20 березня в Києві в рамках місії Світового банку щодо середньострокового огляду проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відбувся семінар з питань реалізації Проекту

19-03-2018
Громади - на шляху реформ

13 березня на запрошення Полянської ОТГ консультант управління субпроектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» Ганна Романко взяла участь в обговоренні та формуванні спроможної мережі та фінансового забезпечення роботи закладів охорони здоров’я первинної ланки цієї громади.

28-02-2018
Черговий тендер відбувся в Ужгороді

Сьогодні, 28 лютого, в Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по  закупівлі медичного устаткування для Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру.

23-02-2018
Найсучасніший ангіограф в Україні тестують в Закарпатському кардіодиспансері

Сьогодні в Ужгороді на новому агіографічному апараті проведено першу тестову коронарографію судин серця. 

23-02-2018
В Ужгороді стартувала “Школа пацієнтів”

22 лютого в Ужгороді на базі сімейної амбулаторії №7, на базі  навчально-наукового тренінгового центру  ФПОДП УжНУ, вперше пройшли заняття «Школи пацієнтів». В інтерактивній формі, доступно і наочно лікарі-інтерни та медики розповідали пацієнтам про фактори ризику серцево-судинних захворювань.

20-02-2018
Новий ангіограф в ЗОККД до роботи – готовий!

В Закарпатському клінічному кардіологічному диспансері проведено технічний прийом ангіографічного апарату експертного класу.

30-01-2018
Світовий банк інвестує в здоров’я закарпатців 6,5 мільйонів доларів

      Закарпаття - одна з восьми областей країни, які виграли конкурс і беруть участь у  реалізації субпроекту Світового Банку  «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

11-01-2018
Медична допомога на селі стала доступніше

Новий пункт екстреної медичної допомоги запрацював на Виноградівщині в с.Великі Ком’яти.

05-01-2018
Закарпатські кардіологи на вістрі сучасних технологій діагностики та лікування

Закарпатські кардіологи продовжують впроваджувати найсучасніші методики діагностики та лікування серцево-судинних захворювань

22-12-2017
День аритмології в Закарпатті

На науковій конференції, присвяченій порушенням ритму серця,  провідні кардіологи країни та області ділились з колегами досвідом, розповідали про нові методи діагностики та лікування аритмії.

08-12-2017
Лікарі Закарпаття обговорили медреформу

В Закарпатській обласній лікарні ім.А.Новака медики з усієї області обговорювали основні положення та нюанси втілення нової медичної реформи.

07-12-2017
В Синєвірі селян навчають бути здоровими

На Міжгірщині запрацювала вже  друга «Школа здоров’я».

22-11-2017
Перша в області школа здоров’я запрацювала на Міжгірщині у Колочаві

На Міжгірщині, в селі Колочава, на базі сімейної амбулаторії запрацювала перша в Закарпатській області "Школа здоров'я".

17-11-2017
Конкурс «швидких» визначив найкращу бригаду екстреної медичної допомоги області

14 екіпажів «швидких» з усіх районів Закарпаття виборювали звання найкращої бригади екстреної медичної допомоги.

07-11-2017
В Закарпатті незабаром запрацює електронна медицина

    Експерти проектного офісу при Міністерстві охорони здоров’я та професійних організацій навчали лікарів з усієї області  роботі з eHealth.

29-09-2017
Вбивцю №1 можна зупинити! Час – рятує життя!

29 вересня серця відзначається Всесвітній день серця (World Heart Day). За статистикою захворювання серцево-судинної системи посідають перше місце у світі. Вони є причиною 17,5 мільйонів смертей щорічно.

12-09-2017
Закарпатський автопарк швидких оновили сучасні автомобілі

Закарпатський автопарк швидких оновили сучасні автомобілі
Тринадцять нових автомобілів швидкої медичної допомоги вирушили сьогодні в райони Закарпаття. Ключі від карет швидкої допомоги медикам вручили керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс.

14-07-2017
Закарпаття отримало 22 автомобілі екстреної медичної допомоги

Ще тринадцять автомобілів «швидкої» отримала область в рамках реалізації спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей в Закарпатській області».

18-06-2017
Закарпатська медицина на порозі реформ

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви

17-06-2017
Дев'ять нових авто рятуватимуть життя закарпатців

У п’ятницю  у переддень свята Дня медичного працівника Закарпаття отримало дев’ять новеньких машин швидкої допомоги

18-05-2017
Медики з Іршавщини пройшли навчання

В Ужгороді пройшов черговий тренінг «Зменшення смертності закарпатців від серцево-судинних подій».

27-03-2017
Кардіологи обговорили проблемні питання лікування гострого інфаркту міокарду

Про ефективне лікування інфаркту міокарду та гострих серцевих станів говорили під час науково-практичної конференції кардіологи з усієї Закарпатської області.

09-03-2017
В Ужгороді відкрито реконструйоване відділення у міській дитячій лікарні

Відновлене відділення захворювань органів дихання Ужгородської міської дитячої лікарні, яке відремонтувано за кошти субвенції з державного бюджету, оглянули сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, народний депутат Михайло Ланьо, директор  департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василь Маркович та ужгородський міський голова  Богдан Андріїв

17-01-2017
Підбито підсумки реалізації проекту за 2016 рік

В Ужгороді на засіданні групи управління підбито підсумки роботи за 2016 рік в реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області».

17-12-2016
В Ужгороді навчались 120 лікарів

  В інтерактивній формі, за сучасними європейськими стандартами  в Ужгороді навчалися 120 медиків «швидкої»  з усіх куточків області.

09-11-2016
Визначено переможця конкурсних торгів із закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги

Черговий етап реалізації субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області»  пройдено. 9 листопада під час засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг визнано переможця  конкурсних торгів із закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги типу С – 6 штук та типу В – 16 штук.  

03-11-2016
Відбулось розкриття тендерних пропозицій в рамках реалізації проекту Світового банку

Сьогодні, 3 листопада, в Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по  закупівлі медичного обладнання для відділень інтервенційної кардіології в м. Хуст та Ужгород.

13-10-2016
В Закарпатті тривають процедури закупівель апаратури в рамках проекту Світового банку

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» 13 жовтня 2016 року відбулося засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

07-10-2016
ВІННИЧАНИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЗАКАРПАТСЬКИХ КАРДІОЛОГІВ

В рамках обміну досвідом та реалізації проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" який спрямований на покращення надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями,  Закарпаття відвідала делегація медиків у складі директора департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили ГРАБОВИЧ, головного  лікаря Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології  Володимира ГЛАДКИХ та заступника директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Олени ЖИТАНСЬКОЇ.

20-05-2016
Світовий банк допоможе покращити закарпатську медицину

Протягом двох днів в Закарпатті працювала група фахівців Світового банку та міністерства охорони здоров’я  на чолі з керівником програм Світового банку з питань охорони здоров’я, освіти, соцзахисту паном Фон Зао. 

19-05-2016
Закарпаття - серед кращих в реалізації проекту Світового банку

Закарпаття - одна з восьми областей країни, які виграли конкурс і беруть участь у проекті Світового банку з покращення первинної медичної допомоги та посилення боротьби з серцево-судинними захворюваннями.