Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
01-04-2020
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в області за 01.04.2020
Протягом минулої доби, 2 квітня, у заклади охорони здоров’я області, за екстреною медичною допомогою звернулась 391 особа, з них - з явищами гострої респіраторної інфекції – 23.
Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, до закладів охорони здоров'я області госпіталізовано 41 пацієнт з ознаками гострої респіраторної інфекції. У шести з них - вірусна грипозна пневмонія.
За минулу добу, проведено 29 швидких тестів на COVID-19, чотирьом особам, що госпіталізовані у інфекційні відділення районних лікарень, відібрані біологічні матеріали для вірусологічного дослідження та надіслані до вірусологічної лабораторії ДУ „Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України”.
Із цих чотирьох - три дали позитивний результат на COVID-19, це один у мешканки м. Ужгород, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні у КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради та два – у хворих, що госпіталізовані у у інфекційне відділення КНП „Тячівська районна лікарня” Тячівської районної ради;
Результати відібраних біологічних матеріалів для вірусологічного дослідження у 19 осіб, які епідеміологом включені в коло вузького контакту особи, яка перебуває на лікуванні в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” та має підтверджений випадок COVID-19, та які за результатами полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що проведена у вірусологічній лабораторії ДУ „Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України”, дали позитивний результат, підтверджені вірусологічною референс лабораторією м. Київ;
Станом на 9.00 3 квітня в області підтверджено гостру коронавірусну інфекцію (COVID-19) 23 хворим.