Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
24-03-2020
Закарпаття отримало тести та засоби безпеки
"Сьогодні Закарпаття отримали 5 тис експрес тестів, ПЛР тести (дають практично 100-відсотковий результат), 280 костюмів комбінезонів для біозахисту, 2660 респіраторів. Ці засоби розподілять між лікарнями, які прийматимуть пацієнтів із підозрою або хворих на COVID-19. У першу чергу – це Обласна інфекційна лікарня, три заклади в м.Ужгород, де розгорнули інфекційні відділення: Центр легеневих хвороб (тубдиспансер), Обласна клінічна лікарня, міська клінічна лікарня та Обласна дитяча лікарня у м.Мукачево. Відтак частину меддопомоги направлять і у інфекційні відділення районних лікарень.
Ця партія забезпечить найперші потреби у боротьбі із коронавірусом", - в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.
Загалом на боротьбу із коронавірусом в нашій області вже виділено 187 млн грн. Сьогодні експерти визначали перелік капітальних видатків і визначали що зі кошти першочергово буде закуплено 7 апаратів штучної вентиляції легень, 5 пересувних ренген- апаратів, засоби індивідуального захисту індивідуального захисту для медпрацівників, рятівників та інш.
Також О.Гетманенко поінформував, що відбулась зустріч з керівником обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Віталієм Шаленком. Доручено проводити моніторинг всіх продуктових магазинів і аптек, фіксувати випадки порушення цінової політики. "Ми наведемо порядок, щоб такого перегибу в цінах не було", - підкреслив О.Гетманенко.
Щодо дотримання вимог самоізоляції особами, які перетнули кордон, то списки цих людей передаються поліції, районним та сільським радам. Кожен буде перевірений на самоізоляцію. Станом на сьогодні перевірено 372 особи. Всі вони знаходяться вдома.
Більше див. відео.: