Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
17-09-2018
Завдяки Європейському гранту добудують лікарню в Апші та укомплектують протитуберкульозні заклади сучасним обладнанням

Під час святкування українсько-польського Дня добросусідства на Великоберезнянщині минулої суботи, підписано Велику грантову угоду щодо фінансування низки масштабних заходів, спрямованих на зниження захворюваності на туберкульоз в прикордонних територіях України та Польщі. 
Реалізація угоди відбудеться в рамках Програми транскордонного співробітництва „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020? проекту „Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу?.
Передбачено завершення будівництва лікарні в с. Апша Тячіського району, яке розпочато ще в 2009 році і було призупинено через відсутність коштів; комплектування новозбудованої лікарні, ОКТМО «Фтизіатрія» та Центру легеневих хвороб (Польща) всім необхідним сучасним обладнанням. 
Угода була підписана з боку Органу управління Програми Адамом Гамрищак – заступником Міністра інвестицій та розвитку Польщі, а від Головного бенефіціару проекту Володимиром Марковичем – директором департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА .
Реалізація проекту триватиме протягом 3-х років у партнерстві із департаментом охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації, Обласним клінічним територіальним медичним об'єднанням "Фтизіатрія" (Ужгород) та Обласною клінічною лікарнею № 1 ім.Фредеріка Шопена в м.Жешув Підкарпатського воєводства (Польща) – (Центр легеневих хвороб) .