Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
14-06-2018
Дякуємо за науку!

Протягом місяця  (з 12 травня по 12 червня) в Ужгороді на базі ФПО УжНУ тривав виїзний курс тематичного удосконалення «Актуальні питання гастроентерології та дієтології», який проводила кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П.Шупика. Тридцять два медика з усіх куточків Закарпаття – лікарі-гастроентерологи, терапевти, дієтологи, лікарі загальної практики сімейної медицини – підвищували свою кваліфікацію,

     Варто відзначити високий професійний рівень викладацького складу кафедри під керівництвом проф., д.м.н., член-кореспондента НАМН України, заслуженого діяча науки і техніки України, відмінника освіти України п. Харченко Н.В.

    Приємно отримувати знання від людей, які знають свою справу і розповідають про  найактуальніші проблеми та їх вирішення, володіють сучасною інформацією в плані діагностики лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. Неймовірні враження від отриманої інформації про світові новини в гастроентерології та дієтології, приємне спілкування під час дискусій.

Цей курс навчання є великим поштовхом для подальшого вдосконалення та розвитку медицини краю. Дякуємо за цінний досвід!!!

                      Сподіваємося  на подальшу співпрацю у майбутньому!

 

Від імені курсантів,

головний експерт ДОЗ з питань гастроентерології,

лікар-гастроентеролог М. Рішко