Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
25-03-2018
Закарпаття звітувало на семінарі Світового банку про реалізацію проекту

19-20 березня в Києві в рамках місії Світового банку щодо середньострокового огляду проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відбувся семінар з питань реалізації Проекту. Семінар був присвячений огляду середньострокових результатів реалізації Проекту, впровадженню реформ системи охорони здоров’я, плануванню роботи на наступний період.

      У роботі семінару взяли участь в.о.Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, заступник міністра Павло Ковтонюк, керівник програм з людського розвитку  Світового Банку Фон Зао, представники Вінницької, Волинської, Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Львівської, Полтавської, Рівненської обласних державних адміністрацій та департаментів охорони здоров’я ОДА, МОЗ, ГКП, ГКПП, міжнародних організацій, зокрема: Світового банку,  ВООЗ, USAID, U–LEAD/GIZ, EDGE тощо.

Закарпаття представляли директор департаменту охорони здоров’я Володимир Маркович,  консультант з управління субпроектом Ганна Романко та зав. диспансерним поліклінічним відділенням ЗОККД Наталія Мушка. Ганна Романко виступила з доповіддю в якій детально проаналізувала основні етапи та досягнення реалізації субпроекту в області та окреслила наступні кроки його реалізації.

Детально: див. нижче презентацію «Огляд середньострокових результатів субпроекту: основні досягнення та виклики».