Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
28-02-2018
Черговий тендер відбувся в Ужгороді

Сьогодні, 28 лютого, в Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по  закупівлі медичного устаткування для Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Торги відбувалися в рамках реалізації субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області».

Чотири компанії подали свої пропозиції щодо участі в міжнародних конкурсних торгах № ІСВ 3.1.10. «Медичне обладнання та вироби медичного призначення для оснащення ЗОККД (для діагностики та лікування хворих з ішемічною хворобою серця та порушеннями ритму". В закупівлі  було шість лотів, поступили тендерні пропозиції по 5 лотах. По одному лоту закупівля не відбулася.

Учасники торгів мали можливість спостерігати за розкриттям всіх пропозицій. Під час конкурсних торгів перевірено наявність усіх необхідних документів, а також оголошено ціну кожної пропозиції.

Зазначену інформацію внесено до протоколу, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

У визначеніопераційним посібником термінибуде прийнято рішення та оголошено результати процедури тендеру.