Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
25-01-2018
Оперативна інформація щодо захворюваності на кір в Закарпатській області станом на 25.01.2018р.

Епідемічна ситуація з кору в Закарпатській області залишається  напруженою - на адміністративних територіях спостерігається інтенсивне поширення кору серед нещеплених осіб.

          З початку 2018 року в області зареєстровано 406 випадків кору, в т.ч. 319 серед дітей віком до 17 років.  Як повідомила  завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)  та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія ТИМЧИК  найбільше хворіють кором в Ужгородському (підтверджено понад 100 випадків) та Тячівському районах (60 випадків) та в м.Ужгород ( 60 випадків). Інтенсивно поширюється кір серед  дітей віком від 1 до 4 років та 5- 9 років.

Також спостерігається зростання захворюваності на кір і в Іршавському районі (22 випадки, з них 13 – серед дітей), де відсьогодні  згідно рішення  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  призупинено навчально-виховний процес в дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх закладах району терміном на 18 днів.     

Медико - профілактичні  заходи  та моніторинг за перебігом епідемічної ситуації триває.