Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
09-03-2017
В Ужгороді відкрито реконструйоване відділення у міській дитячій лікарні

Відновлене відділення захворювань органів дихання Ужгородської міської дитячої лікарні, яке відремонтувано за кошти субвенції з державного бюджету, оглянули сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, народний депутат Михайло Ланьо, директор  департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василь Маркович та ужгородський міський голова  Богдан Андріїв.
Загальна вартість робіт, виконаних у дитячій лікарні – майже 1,2 мільйона гривень. За словами народного депутата Михайла Ланьо, він переконався, що кошти з державного бюджету справді використані за призначенням. "Турбота про дітей, про їхнє здоров'я – важливішого не може бути. Тому я радий бачити, що умови перебування в лікарні кардинально змінилися.".
"Те, що ми бачимо у дитячій лікарні Ужгорода – це результат якісних змін із використанням частини субвенції з державного бюджету, яку отримала область. Загалом це 25 мільйонів гривень, виділених у рамках Програми соціально-економічного розвитку регіонів. Це – також результат конкретного депутата, адже всі обранці до Верховної Ради повинні працювати не тільки як законотворці, а й реальними справами підтримувати свій округ, свій регіон ", – сказав голова облдержадміністрації Геннадій Москаль.
Цього року заплановано продовжити ремонт у цій же лікарні, на другому поверсі, у відділенні раннього дитинства, щоб поступово привести до ладу всі відділення, адже оновлення в закладі не проводили досить давно. Також незабаром  повноцінно запрацює капітально відремонтоване з цієї ж субвенції терапевтичне відділення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні.
За словами завідувача реанімаційним відділенням, т.в.о. головного лікаря дитячої лікарні Юрія Небесника, оновлене відділення розраховане на 40 ліжок. Тут лікуються діти не тільки з Ужгорода, а й з Ужгородського району. Уся основна необхідна апаратура у відділенні є, медикаментами також забезпечені. У відділенні працюють досвідчені лікарі, усі – спеціалісти вищої категорії.