Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
17-01-2017
Підбито підсумки реалізації проекту за 2016 рік

В Ужгороді на засіданні групи управління підбито підсумки роботи за 2016 рік в реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області». Директор департаменту охорони здоров’я Володимир Маркович поінформував, що за період дії субпроекту проведено та виконано ряд заходів, а консультант з управління субпроектом Ганна Романко детально поінформувала про ключові кроки які здійснені в рамках реалізації субпроекту.

Зокрема йшлося про підготовку тендерної документації по закупівлі медичного обладнання, оголошення міжнародних торгів, опрацювання звернення потенційних учасників по тендерній документації з закупівлі медичного обладнання для оснащення відділень Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру (ЗОККД) та Хустської районної лікарні. Проведено процедуру закупівлі по придбанню інструментарію, функціональних ліжок та меблів для ЗОККД та Хустської районної лікарні. Відбулись міжнародні торги по закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги; доопрацьовано тендерну документацію по закупівлі програмного забезпечення для ведення реєстру хворих з серцево-судинними захворюваннями. Виконано ряд інших поточних завдань, які виникали під час реалізації субпроекту.

Крім того, на базі факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки УжНУ проведено короткотермінові тренінги для 120 лікарів Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги з питань серцево-судинних захворювань.  

В рамках співфінансування з місцевих бюджетів проведені роботи з капітального ремонту  приміщення відділення інтенсивної терапії, анестезіології та реанімації спорідненої з відділенням інтервенційної кардіології Хустської районної лікарні. Також проведено капітальний ремонт відділень Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, придбано рентгенапарату.

За результатами роботи Місії консультантом з управління субпроектом, спільно з ГУС, спеціалістами, які відповідають за роботу первинної ланки, обласним інформаційно-аналітичним центром розроблено проект щодо можливості покращення надання медичної допомоги на первинному рівні, який презентовано керівництву та спеціалістам Світового банку та МОЗ України.

Також на засіданні робочої групи заступник директора департаменту - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення департаменту охорони здоров’я ОДА Іван Гуштан

ознайомив присутніх з рішенням Рахункової палати, фахівці якої проводили аудиторську перевірку щодо виконання проекту.

За підсумками роботи групою управління субпроектом прийняті відповідні рішення.