Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
14-11-2016
Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області 45 календарний тиждень (07.11. – 11.11.2016)

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик в Закарпатській області рівень активності грипу та ГРІ залишається низьким та аналогічний показникам даного періоду протягом попередніх сезонів.

За минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 3 153 особи, показник захворюваності – 250,41 на 100 тис. населення знаходиться нижче  визначеного епідемічного порогу 345,1 на 100 тис. населення на 27,44%. У порівнянні з попереднім тижнем кількість захворілих збільшилася на 17%.

Найнижчі показники захворюваності на грип та ГРІ зареєстровані серед жителів Тячівського та Рахівського районів, а найвищі – в Ужгородському районі та м.Ужгород.

Захворіло 2 109 дітей віком до 17 років. У порівнянні з попереднім тижнем найбільше зросла  кількість захворілих дітей у віковій групі 15-17 років.

При дослідженні зразків матеріалу від захворілих на базі вірусологічної лабораторії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» та  клінічної лабораторії ОДЛ м.Мукачева, збудники сезонних респіраторних вірусних  захворювань (Rs-вірус, аденовірус та віруси парагрипу) були виявленні у 24 осіб. Серед позитивних результатів у більшості домінують Rs-вірус та аденовірус.

Серед осіб, які звернулися за медичною допомогою частка госпіталізованих знаходиться на рівні попередніх тижнів  і становить 4,2%.

         Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.