Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
03-11-2016
Відбулось розкриття тендерних пропозицій в рамках реалізації проекту Світового банку

Сьогодні, 3 листопада, в Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по  закупівлі медичного обладнання для відділень інтервенційної кардіології в м. Хуст та Ужгород. Торги відбувалися в рамках реалізації субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області».

 

Дев’ять фірм подали свої пропозиції щодо участі в міжнародних конкурсних торгах №ІСВ 3.1.1. «Медичного обладнання для дооснащення лікарських амбулаторій сімейної медицини та Медичного обладнання для дооснащення структурних підрозділів екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Медичне обладнання та вироби медичного призначення для оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст та ЗОККД».  Учасники торгів мали можливість спостерігати за розкриттям всіх пропозицій. Під час конкурсних торгів перевірено наявність усіх необхідних документів, а також оголошено ціну кожної пропозиції.

Зазначену інформацію внесено до протоколу, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

У визначений термін буде прийнято рішення та оголошено результати процедури тендеру.

.