Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
24-10-2016
Епідемічна ситуація в Закарпатській області станом на 24.10.16р. (42 календарний тиждень)

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, за минулий тиждень в Закарпатській області на гострі респіраторні інфекції захворіло 3 173 особи, що на 2,2% більше ніж за попередній. Показник захворюваності 251,9 на 100 тис. населення знаходиться  нижче епідемічного порогу та відповідає традиційним сезонним рівням. Частка дітей серед захворілих зменшилася у порівнянні із попереднім тижнем і становить 68%. Зменшилась кількість зареєстрованих гострих респіраторних інфекцій у дитячих вікових групах 15-17 років на 15% та 0-4 роки на 7,3%. Госпіталізовано 4,4% від усіх захворілих (142 особи), в т.ч. 117 (82,4%) дітей.

         Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

Довідково: за інформацією Міністерства охорони здоров'я в Україні зареєстровані та дозволені до застосування такі вакцини для профілактики грипу із оновленим штамовим складом:

- ВАКСІГРИП Спліт (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція)

- Джі Сі Флю (виробництва Грін Крос Корпорейшн, Корея).

Зараз обидві вакцини проходять контроль якості в Державному експертному центрі, який завершиться у найближчі тижні. Появу вакцин на ринку можна очікувати до кінця жовтня.