Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
13-10-2016
В Закарпатті тривають процедури закупівель апаратури в рамках проекту Світового банку

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» 13 жовтня 2016 року відбулося засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

Фахівці розглянули і підготували роз’яснення на звернення деяких учасників торгів щодо внесення змін у тендерну документацію. Йшлося про медико-технічні вимоги до окремих видів апаратури яка закуповується в рамках міжнародних конкурсних торгів №ІСВ 3.1.1. «Медичного обладнання для дооснащення лікарських амбулаторій сімейної медицини та Медичного обладнання для дооснащення структурних підрозділів екстренної (невідкладної) медичної допомоги. Медичне обладнання та вироби медичного призначення  для оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст  та ЗОККД»

Спеціалістами Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру було вивчено клінічні потреби закладу та запропоновано внести зміни до тендерної документації.

Враховуючи численні звернення учасників процедури закупівлі департамент охорони здоров'я за погодження Світового банку, переніс дату розкриття тендерних пропозицій на три тижні пізніше – на 3 листопада 2016 року на 11.00. Це дозволить учасникам торгів підготувати свої позиції із урахуванням внесених змін.