Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
07-10-2016
ВІННИЧАНИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЗАКАРПАТСЬКИХ КАРДІОЛОГІВ

 

В рамках обміну досвідом та реалізації проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", який спрямований на покращення надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями,  Закарпаття відвідала делегація медиків у складі директора департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили ГРАБОВИЧ, головного  лікаря Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології  Володимира ГЛАДКИХ та заступника директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Олени ЖИТАНСЬКОЇ. 

Протягом двох днів фахівці знайомились із роботою обласного кардіологічного диспансеру, адже подібний заклад заплановано звести у Вінниці. Світовий банк планує інвестувати в цей амбітний проект близько 33 млн. доларів.  

Під час зустрічі із заступником голови Закарпатської  ОДА Олександром  ПЕТІКОМ   вінницькі медики обговорили ряд питань, які торкаються реформування медичної галузі, впровадження нового механізму фінансування (в т.ч. і страхової медицини), підвищення ролі місцевих громад та інш.

Фахівці з Вінничини, спілкуючись з директором департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимиром МАРКОВИЧЕМ, поділись своїми напрацюваннями в галузі реформування первинної ланки медичної допомоги. Саме Вінниця була одним із трьох пілотних регіонів,  де вперше розпочато системний розвиток сімейної медицини та формування нових заохочувальних методик оплати праці лікаря-сімейника.

Також в рамках візиту медики   відвідали обласний госпіталь ветеранів і інвалідів війни, обласну інфекційну лікарню та лікарсько-фізкультурний диспансер, відзначивши високий рівень як організації так і медичної допомоги в нашій області.