Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
26-08-2016
Оперативна інформація щодо реєстрації гострої кишкової інфекції станом на 26.08.2016

Станом на 1000 год. 26.08.2016 року загальна кількість госпіталізованих осіб, які 20.08.2016р  відвідували готельно - ресторанний комплекс м.Ужгород, збільшилася  на 1 особу і становить  всього 21 особу.

За інформацією Обласної клінічної інфекційної лікарні, загальний стан хворих задовільний, у 17 госпіталізованих  лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозу. У 2 хворих, що госпіталізовані у Львівську обласну клінічну інфекційну лікарню та 1 хворого, що перебуває в інфекційному відділенні Мукачівської районної лікарні,  лабораторні дослідження тривають.

На базі мікробіологічної лабораторії Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» досліджені взірці, відібрані в готельно - ресторанному комплексі м.Ужгород та   від контактних осіб. За результатами лабораторного дослідження змивів, виділено збудника сальмонельозу із ємності, де зберігалося м'ясо птиці та від працівника харчоблоку  ресторану.

Про хід епідрозстеження надається щоденна інформація в МОЗ України. Протиепідемічні, профілактичні заходи та лабораторні дослідження продовжуються.