Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
03-06-2016
Джинсове небо в «Малятко»

Яскраве сонячне свято з піснями, танцями та розвагами присвячене Міжнародному дню захисту дітей пройшло сьогодні в санаторії «Малятко» . Креативний дружній колектив лікувально-оздоровчого закладу разом із юним пацієнтами за кілька днів підготував театралізовану музично-розважальну програму «Джинсове небо».

Родзинкою свята стала поява сонця, яке приїхало на конях як у старовинній українській легенді.   І попри хмарну погоду та зливу, яка саме в цей час була в Ужгороді, на диво, в оноківському «Малятку» було сонячно.     

Обов’язковим дрес-кодом на святі були джинси. Під час веселої вікторини  дітлахи дізнавалися багато цікавих фактів із історії виникнення цього одягу. На деякі питання навіть дорослі одразу не могли дати правильну відповідь. Також разом з дітьми дорослі грали в різноманітні ігри та забави, взяли участь у джинсмобі, джинсрингу, в особливій руханці, разом співали пісні.

Колектив закладу переконаний, що такі заходи допомагають дітям не тільки отримати чималий заряд позитиву, але й сприяють оздоровленню.