Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
19-09-2015
Святослав Протас відвідав Закарпатську область з робочим візитом

19 вересня, з робочим візитом Закарпаття відвідав керівник санітарно- епідеміологічної служби України Святослав Протас. Під час зустрічі з заступником голови Закарпатської облдержадміністрації Олександром Петіком обговорювалась низка питань щодо реалізації спільних заходів для посилення державного санітарно-епідеміологічного  нагляду в регіоні.

Також Святослав Протас ознайомився із роботою  фахівців кабінету щеплень Ужгородської міської дитячої поліклініки. Головний державний санітарний лікар України оглянув обласну інфекційну лікарню та лабораторний центр Держсанепідслужби області.

Після детального ознайомлення із роботою лабораторії особливо небезпечних інфекцій та вірусологічної лабораторії Закарпатського обласного лабораторного Центру державної санітарно-епідеміологічної служби Святослав Протас провів нараду з  колективом  територіальних органів, де було обговорено  їх діяльність в умовах реорганізації.

Підсумовуючи свій візит на Закарпаття  очільник Держсанепідслужби України високо оцінив роботу як санітарно-епідеміологічної служби так і госпітальної бази інфекційної служби області, зауваживши, що рівень матеріально-технічного оснащення та кваліфікація персоналу відповідає кращим сучасним європейським стандартам і що фахівці області готові подолати будь-які спалахи чи інші ускладнення епідемічної ситуації в краї.