Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
05-11-2014
АНОНС.Головний терапевт МОЗ проведе на Закарпатті нараду

У четвер, 6  листопада, о 10.00 в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція Головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності „Терапія”, члена-кореспондента НАМН України, д.мед.н., професора НЕТЯЖЕНКА Василя Захаровича.

 

Тема прес-конференції: «Реалізація пілотного проекту запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

 

Також участь у прес-конференції візьме: Ольга ЧЕМЕТ – обласний терапевт,  заступник начальника відділу організації лікувально-профілактичної роботи УОЗ.   

 

Запрошуємо представників всіх ЗМІ

 

По закінченні прес-конференції Василь НЕТЯЖЕНКО проведе:

 

  1. Організаційно-методичну нараду за участі голів штабів - начальників штабів районних держадміністрацій та Ужгородської міської ради, де будуть обговорені питання реалізації пілотного проекту запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
  2. “Освітній курс” з провідними фахівцями області, терапевтами  кардіологами, ендокринологами, нефрологами, неврологами та лікарями загальної практики-сімейної медицини, де детально буде розглянуто впровадження клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів в медичну практику.