Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
09-09-2014
"Сузір'я" об'єднало друзів по навчанню

Майже сімдесят однокурсників-медиків зустрілися 6 вересня в оздоровчому комплексі "Сузір'я", що на Свалявщині.

Сорок років тому закінчили вони медичний факультет Ужгородського державного (нині - національного) університету. Усього тоді з альма-матер розійшлися за державними направленнями у різні куточки СРСР двісті дипломованих лікарів. Понад третина з них  відгукнулася на запрошення оргкомітету і прибула з усіх регіонів України, а також з Польщі та Ізраїлю.

Оргкомітет в особах Юрія Макари, Ярослава Товтина, Золтана Семтимрея, Наталії  Тимченко подбав про те, аби гості почували себе зручно, затишно і невимушено - як і належить почувати себе на короткочасному відпочинку.

Варто відзначити, що зустріч у кращому лікувально-оздоровчому закладі Закарпаття для колег виявилася корисною та змістовною. Кожен мав змогу оглянути сучасну медичну базу оздоровниці, познайомитися із професійними здобутками курортологів. Однокурсники ділилися досвідом лікарської практики і просто спілкувалися.

Чимало з тих, хто закінчив медичний факультет УжДУ в 1974 році, досяг значних успіхів у професії. Серед них Ярослав Чонка - головний лікар республіканської алергологічної лікарні в Солотвині Тячівського району, Василь Лях – заслужений  лікар України, заступник головного лікаря ЗОКЛ ім. А. Новака, Василь Олексик - заслужений лікаря України, директор оздоровниці "Перлина Карпат", що на Мукачівщині, Маріам Давидович - директора інституту дитячої нефрології (Ізраїль), Олександр Туранчич - завідуючий нейрохірургічного відділення обласного клінічного центру нейрохірургії  та неврології , Андрій Палінкаш - районний травматолог Хустської районної лікарні, Михайло Гощук - начмед Сарненської вузлової лікарні Львівської залізниці.  

Однокурсники висловлюють найщирішу подяку генеральному директору ТОВ "Сузір'я ", заслуженому лікарю України Павлу Павловичу Ганинцю за гостинність та щире бажання об'єднати друзів по навчанню. Зустріч зостанеться в пам'яті кожного, нагадуватиме про важливість у нашому житті таких непересічних цінностей, як задушевне дружнє спілкування, доброзичлива підтримка колег, зацікавлення життєвими та професійними здобутками одне одного.

Вл. кор.