Новини проекту - Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу

<< Вернутися назад до списку новин
04-10-2019
Європейський рівень діагностики відтепер для пацієнтів ОКТМО

Сьогодні завершено навчання фахівців ОКТМО «Фтизіатрія»  для роботи на новому сучасному автоматичному біохімічному аналізаторі  Selectra ProM.

Особливість цього апарату в тому,що він має відкриту систему яка дозволяє використовувати тести різних виробників. Апарат здатен виконувати до 180 аналізів на годину!
  На новому обладнанні можна проводити весь спектр біохімічних обстежень: від клінічної хімії, електролітної панелі до специфічних білків. Це надасть можливість краще діагностувати супутню патологію у наших пацієнтів, а найголовніше - здійснювати ефективний моніторинг за лікуванням у хворих на туберкульоз під час впровадження та використання нових протитуберкульозних препаратів.
Біохімічний аналізатор придбано в рамках реалізації Великого інфраструктурного проекту, який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.