Новини проекту - Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу

<< Вернутися назад до списку новин
28-05-2019
У Львові відбувся тренінг в рамках програми Транскордонного співробітництва

     Сьогодні у Львові відбувся тренінг для бенефіціарів Великих інфраструктурних проектів та проектів, укладених у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Навчання проводили представники Спільного технічного секретаріату Програми із м.Варшава та Львівського представництва секретаріату.
     На тренінгу розглядались питання реалізації проектів, порядок звітності, перевірки витрат та інша фінансова та організаційна тематика. Участь у навчанні взяли й фахівці департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та ОКТМО «Фтизіатрія».
      Нагадаємо, що в нашій області розпочато реалізацію проекту «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу» загальною вартістю 6,5 мільйонів євро . Протягом трьох років в рамках проекту передбачено завершення будівництва туберкульозної лікарні в с.Н.Апша Тячівського району на 100 ліжок, оснащення сучасним медичним обладнанням (як для польської, так і для української сторони), закупівля витратних матеріалів та препаратів для покращення виявлення, діагностики та лікування туберкульозу.