Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
30-03-2017
Сімейні лікарі спільно з психіатрами обговори проблеми депресії

В Мукачеві, 30 березня  відбулася семінар-нарада психіатрів з лікарями сімейної медицини. Зустріч відбулася  за підтримки  головного лікаря ПМСД Мукачівського району Лані В.Ю..

Обласний позаштатний психіатр департаменту охорони здоров'я Тетяна Алмашій та доцент  кафедри психіатрії Львівського університету ім. Д.Галицького  Долішня Н.І. розповідали лікарям Мукачівського району про надання психіатричної допомоги на первинному  рівні пацієнтам з депресивними  розладами. Протягом декількох годин активного спілкування сімейні лікарі отримали інформацію про те, як  розпізнавати ознаки  депресивних розладів у пацієнтів, як  побудувати з ними розмову та  визначити ризики такого стану. Обговорено  маршрут пацієнтів  з психічними, в тому числі  з депресивними, розладами в структурі державної та  приватної психіатричної допомоги в районі.

                    Доцентом Долішньою Н.І. висвітлена медична допомога пацієнтам на первинному рівні згідно затвердженому МОЗ України клінічному  уніфікованому протоколу по депресії.

          В дискусії були  обговорені  реальні ситуації, які виникають у практиці сімейних лікарів при  медичних оглядах пацієнтів з психічними оглядами.         Важливою темою обговорення стали питання дестигматизації психіатричної допомоги.