Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
19-12-2016
Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області 50 календарний тиждень (12.12. – 16.12.2016)

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик минулого тижня відмічається висока інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій в Закарпатській області.          

          За медичною допомогою звернулися 6 593 осіб, захворюваність становить 523,6 на 100 тис. населення та перевищує визначений епідемічний поріг.

Приріст захворілих у порівнянні з попереднім тижнем становить 45%.

         Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою  - 4 366 дітей віком до 17 років, що становить 66,2% від усіх захворілих.

Спостерігається інтенсивне збільшення кількості захворілих у всіх вікових групах, проте найбільше серед дорослих, їх частка у структурі захворілих збільшилася у порівнянні з попереднім тижнем із 29,6% до 33,8% .

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 337 осіб. На базі вірусологічної лабораторії  ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» та ОДЛ м. Мукачево обстежено 50 осіб, збудники респіраторних інфекцій виявлені у 20 хворих (парагрип  у 10 хворих, та RS – віруси у 10 хворих).

         З метою попередження подальшого поширення респіраторних інфекцій серед дитячого населення, станом на 16.12.2016 р. призупинено навчально-освітній процес в 11 навчальних закладах області Ужгородського  (села:Ірлява, Оріховиця, Пацканьово, Тасаашвань, Сторожниця, НВК в с. Вовкове та Нижнє Солотвино) та Мукачівського районів (села: Бобовище, Ракошино, Лохово). 

         Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває. Також здійснюється щоденний моніторинг епідситуації в області.