Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
19-09-2016
Стартував перший день семінару, де буде підбито підсумки роботи за рік

19 вересня 2016 року у Києві під головуванням заступника міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка розпочала свою роботу конференція учасників спільного зі Світовим Банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". 
Впродовж перших двох днів семінару області-учасники Проекту прозвітують про прогрес у впровадженні субпроектів, підіб'ють підсумки роботи за рік та обговорять плани на майбутнє. 
Фахівці і експерти Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Світового банку, груп підтримки проекту з регіонів, разом із запрошеними партнерами з міжнародних організацій, отримають інформацію щодо поступу реалізації проекту протягом першого року.
Учасники заходу заслухають представників регіональних субпроектів з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Рівненської областей.
Закарпатську область представляє Ганна РОМАНКО - координатор субпроекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей в Закарпатській області".