Новини

Субпроект „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області”
<< Вернутися назад до списку новин
23-08-2016
Оперативна інформація щодо реєстрації гострої кишкової інфекції станом на 23.08.2016

22.08.2016р. в ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» поступило повідомлення про реєстрацію випадків гострої кишкової інфекції у осіб, які 20 серпня  відвідували один із готельно - ресторанних комплексів м.Ужгород.

З 21.08.2016р. розпочалася госпіталізація хворих до Обласної клінічної інфекційної лікарні. Спільними симптомами захворювання є  скарги на загальну слабість, нудоту, блювоту, підвищення температури тіла, пронос. При опитуванні госпіталізованих осіб встановлено, що  хворі  вживали салати (м’ясні та з печінкою),  м’ясну  і сирну нарізку, шашлик, кавун, торт. Стан госпіталізованих середньої важкості.

Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проведено повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надано необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

На об’єкті відібрано сировину, готову продукцію для бактеріологічного дослідження, змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору та обстежено працівників комплексу (кухня, офіціанти) на кишкову групу бактерій.

 23.08.2016р. кількість госпіталізованих збільшилась. Станом на 12:00 год. 23.08.2016 року на стаціонарному лікуванні перебуває 20 осіб. Серед захворілих – 2 осіб госпіталізовані в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню, 1 особа – в інфекційне відділення Мукачівської районної лікарні та 16 осіб перебуває в Обласній клінічній інфекційній лікарні.

Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проведено повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надано необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

 

Протиепідемічні та профілактичні заходи тривають.