Новини проекту - Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу

22-12-2019
Лікувати та діагностувати - по-європейськи

Сучане обладання для проведення діагностики та малоінвазивних оперативних втручань отримав Центр легеневих хвороб в Ужгороді.

04-10-2019
Європейський рівень діагностики відтепер для пацієнтів ОКТМО

Сьогодні завершено навчання фахівців ОКТМО «Фтизіатрія»  для роботи на щойно придбаному,   сучасному автоматичному біохімічному аналізаторі  Selectra ProM.

27-06-2019
Діагностувати та лікувати по-європейски

Сучасне обладнання, нову лікарню – все, що необхідно для ефективного виявлення та лікування туберкульозу, отримає Закарпаття завдяки гранту, частина якого вже поступила в область.

28-05-2019
У Львові відбувся тренінг в рамках програми Транскордонного співробітництва

     Сьогодні у Львові відбувся тренінг для бенефіціарів Великих інфраструктурних проектів та проектів, укладених у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. 

30-10-2018
Новій лікарні в Апші - бути!

     У понеділок підписано Партнерську угоду між Обласною клінічною лікарнею № 1 ім.Фредеріка Шопена в м.Жешув Підкарпатського воєводства (Польща), Обласним клінічним територіально-медичним об'єднанням "Фтизіатрія" м.Ужгород та департаментом охорони здоров’я.