Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка

<< Вернутися назад до списку закладів
Головна
Керівники закладу
Історія
Громадянам
Структура
Контакти
Фото галерея
Обласна стоматологічна поліклініка здійснює надання спеціалізованої допомоги територіально прикріпленому населенню області, консультативно-діагностичну допомогу хворим, направленим із лікувально-профілактичних закладів області, а також організаційно-методичне керівництво районними стоматологічними поліклініками, стоматологічними відділеннями та кабінетами, які знаходяться в структурі інших лікувально-профілактичних закладів області, незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності. Діяльність обласної стоматологічної поліклініки спрямована на профілактику і лікування стоматологічних захворювань серед населення регіону.

Основними завданнями обласної стоматологічної поліклініки є:
Координація організаційно-методичної роботи, яка проводиться лікувально-профілактичними закладами області, направленої на підвищення ефективності профілактики і лікування стоматологічних захворювань серед населення. Реалізація заходів з первинної профілактики стоматологічних захворювань серед населення області. Організаційне керівництво щодо забезпечення в повному обсязі спеціалізованої стоматологічної допомоги населенню області. Організація і контроль за проведенням статистичного обліку і звітності зі стоматології в лікувально-профілактичних закладах області в суворій відповідності з установками ЦМС МОЗ України, а також безпосередня робота по складанню звітів про стоматологічну допомогу в області. Вивчення і поширення передового досвіду серед стоматологічних закладів області, забезпечення і контроль за впровадженням нових методів профілактики, діагностики, лікування та протезування. Організація підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів і середнього медичного персоналу.

Обласна стоматологічна поліклініка розташована у трьох окремих приміщеннях м. Ужгорода.
Головний корпус розташований в будинку по наб. Незалежності,8, в якому розміщена адміністративна частина з окремим входом. Рентгенологічний, ортодонтичний кабінети та ортодонтична зуботехнічна лабораторія розташовані на 1 поверсі з окремим входом. У підвальному приміщенні розміщена зуботехнічна ливарня. У двохповерховій будівлі на першому поверсі розташована реєстратура, відділення дитячої стоматології, пар одонтологічний кабінет та терапевтичний кабінет, який у вихідні та святкові дні є черговим. На другому поверсі розташовані 2 кабінети терапевтичного прийому, хірургічний та фізіотерапевтичний кабінети.
Лікувально-профілактичне відділення розташоване в будівлі словацького проекту по вул. Минайській, 23 – а. На першому поверсі розташована реєстратура, кабінет завідувача, рентгенологічний кабінет, дитячий кабінет, великий коридор для очікування пацієнтів. На другому поверсі розміщені терапевтичний та хірургічний кабінети, кімната для прийому їжі та конференцзал.
Ортопедичне відділення розташоване на 1 поверсі 9-ти поверхового будинку по вул. Залізничній, 4. Відділення складається із зуботехнічної лабораторії, лікувально-ортопедичного відділення - реєстратури, 2-х ортопедичних кабінетів, лікувального стоматологічного кабінету, кабінету завідувача. Бухгалтерії, стерилізаційної та побутової кімнати.