Комунальний заклад «Обласний госпіталь ветеранів війни»

<< Вернутися назад до списку закладів
Головна
Керівники закладу
Історія
Громадянам
Структура
Контакти
Фото галерея
Закарпатський обласний госпіталь для інвалідів війни і учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (Згідно Переліку закладів охорони здоров`я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров`я України від “ 28” жовтня 2002 року за № 385 ) скорочена назва ОГІВ і УЛА на ЧАЕС.
Госпіталь є лікувально-профілактичним закладом для надання кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни та прирівняним до них за пільгами категоріям і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Створений на виконання рішення Закарпатської обласної ради народних депутатів від 25 вересня 2003 року № 230, розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 17 липня 2003 року № 337 та наказу управління охорони здоров`я Закарпатської облдержадміністрації від 10 жовтня 2003 року № 295-о „Про створення обласного госпіталю для інвалідів війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС”, безпосередньо підпорядкованим у своїй роботі управлінню охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації.
Госпіталь здійснює свою діяльність згідно з Конституцією, Указами Президента України, Законами України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров`я, наказами та рішеннями управління охорони здоров`я облдержадміністрації Статуту та іншими діючими нормативними актами, які направлені на забезпечення конституційного права людини на одержання кваліфікованої медичної допомоги;
Основними завданнями та функціями госпіталю є:
-Надання кваліфікованої, спеціалізованої, консультативної, діагностичної, лікувальної та профілактичної медичної допомоги прикріпленому контингенту.
-Організація та проведення комплексу профілактичних заходів серед прикріпленого контингенту, направлених на підвищення рівня здоров’я, зменшення захворюваності, інвалідизації та смертності.
-Організація і здійснення диспансеризації прикріпленого контингенту, осіб з підвищеним ризиком захворювань серцево–судинної системи, неврологічними та іншими захворюваннями жителям м.Ужгорода.
-Вивчення розповсюдженості захворювань серед даного контингенту і розробка ефективних заходів по їх запобіганню, зниженню та профілактиці;
-Вивчення стану якості і ефективної медичної допомоги хворим у медичних закладах області.
-Впровадження нових методів діагностики, лікування і профілактики захворювань, міроприємств організаційного характеру в практику роботи структурних підрозділів госпіталю.
-Організація та проведення санітарно-просвітницької роботи серед інвалідів війни та прирівняних категорій населення області з актуальних медичних питань здоров`я людин; пропаганді здорового способу життя в тому числі і раціонального харчування та інші.
-Підвищення кваліфікації лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу по забезпеченню медичної допомоги вказаним пільговим категоріям населення.